Preglej vse novice

Naše članice do danes odigrale prvo tekmo drugega dela proti ekipi RK Ljubljana. Po prestavljenem krogu proti ekipi RK Piran, so se naše članice pomerile z Ljubljančankami in tekmo dobile z rezultatom 28:24.

Že na začetku tekme smo vedeli, da tekma ne bo lahka, celoten prvi polčas se je igralo gol za gol. Naše članice so na polčas odšle z golom prednosti (15:14).

V drugem polčasu se je nadaljevala igra gol za gol do 50. minute, ko so naše članice naredile delno razliko 3:0. In vodstvo zbrano in skoncentrirano držale vse do konca tekme.

Ž.U.R.D. KOPER: Simović, Grmšek (14 obramb), Mattica, Rešek 4, Martič 2, Božeglav, Kolobarić 1, Horvat, Kresal 1, Doneva 6, Gržentić, Cupin, Prašelj 2, Berzelak 4, Škerjanc 7 (5), Petrovčič 1