Preglej vse novice

Naše članice so včeraj odigrale zadnjo tekmo pred reprezentančnim premorom. Ekipo RK Zvezda Logatec so premagale z rezultatom 30:35.  

Domačinke so tekmo tvorile z tremi hitrimi zadetki, vendar so se naše punce pobrale in v 6. minuti ujele domačinke. Naše punce so nato strnile svoje vrste in z čvrsto obrambo in organiziranimi napadi naredile preobrat in gol razliko, ki so jo obdržale do konca prvega polčasa. Rezultat polčasa je bil 13:18.

Drugi polčas so punce držale visok ritem, z nekaj ključnimi obrambami naše vratarke, smo prednost ohranjali vse do zadnje minute in tako zasluženo zmagali z rezultatom 30:35. Naše članice so prvi del prvenstva zaključile z enim porazom in šestimi zmagami.

Ž.U.R.D. KOPER: Simović (4 obrambe), Grmšek, Mattica 1 (1), Rešek 4 (1), Božeglav 1, Kolobarić 6 (3), Čermelj 1, Horvat 2, Kresal 2, Doneva 5, Gržentić 4, Cupin 1, Prašelj 4 (2), Radič, Berzelak 2, Škerjanc 2

FOTOGALERIJA