Preglej vse novice

Članska ekipa Ž.U.R.D. Koper še naprej blesti, saj je na četrti tekmi v letošnji sezoni dosegla že drugo zmago. Premagale so ekipo RK Krim Mercator – B ekipa z rezultatom 31:29.  

Prvi polčas je potekal v izenačenem duhu, nobena od ekip si večje prednosti ni priigrala. Ob polčasu je bila prednost na strani naše ekipe, ki so na glavni odmor odšli z dvema goloma  prednosti, bilo je 16:14.

V nadaljevanju se je igra gol za gol nadaljevala vse do 50. minute, ko so naše članice stopile na plin in si priborile prednost, ki jo do konca tekme nismo izpustile iz rok. Slavile so z rezultatom 31:29.

Ž.U.R.D. KOPER: Grmšek (11 obramb), Kresal 3, Kokot, Rešek 2, Martič, Božeglav 1, Kolobarić 7, Horvat 1, Doneva 3, Gržentić, Soršak 4, Cupin, Prašelj 3 (1), Radič, Berzelak 3, Škerjanc 4 (3)

FOTOGALERIJA