Preglej vse novice

Včeraj so naše članice odigrale zaostalo tekmo 8. kroga proti ekipi RK Piran. Naša dekleta so slavila z rezultatom 24:31.

Vedeli smo, da tekma v Piranu ne bo lahka, vse do 20. minute tekme se je igralo gol za gol (7:7), nato so naše članice strnile svoje vrste in naredile delno razliko 0:3, in si priborile prednost, ki so jo zadržale do konca polčasa (12:16).

Naša dekleta so tudi v drugi polčas vstopile zbrano tako v obrambi kot v napadu. Z disciplinirano igro niso dovolile domačinkam, da se jim domačinke približajo. Tekmo so dobile z rezultatom 24:31. To je bilo zadnje gostovanje v rednem delu, naše članice čaka se zadnja domača tekma, ki bo na sporedu 08.03 ob 19.00 uri.

Ž.U.R.D. KOPER: Simović (1 obramba), Grmšek (7 obramb), Ožegovič 5 (1), Mattica, Rešek 3, Martič 1, Božeglav, Kolobarić, Vatovec 4, Kresal 6, Doneva 5 (1), Čermelj, Prašelj 1, Berzelak 2, Škerjanc 4 (3), Radič

FOTOGALERIJA