Preglej vse novice

Danes so naše članice igrale prvo tekmo končnice in premagale RK Krim Mercator – ekipa B z rezultatom 29:28.

V prvi polčas so naše članice vstopile borbeno tako v napadu kot v obrambi. Igra jim je lepo stekla vse do 16. minute, ko so popustile in dovolile, da gostje naredijo delno razliko in povedle za 3 zadetke, ki so jih obdržale vse do polčasa (15:18).

Drugi polčas se je začel zbrano, naše članice so odigrale mirno v napadu in obrambi, da nadoknadijo razliko od prvega polčasa. V 41. minuti so Žurdovke ulovile nasprotnicein začela se je igra gol za gol. V infaktni končnici so naše članice tekmo mirno in zbrano pripeljale do konca in zmagale z rezultatom 29:28.

Ž.U.R.D. KOPER – RK KRIM MERCATOR 29:28 (15:18)

Ž.U.R.D. KOPER: Grmšek (12 obramb), Plahuta (1 obramba), Rešek 4, Martič, Kolobarić 3 (1), Ožegovič 1, Čermelj, Horvat 1, Vatovec, Kresal 5, Doneva 7 (1), Gržentić, Cupin, Prašelj 2 (1), Berzelak 5, Škerjanc 1

FOTOGALERIJA