Preglej vse novice

Naše članice so sezono 2023/24, pričele s pokalno tekmo proti ekipi RK Olimpija.

Od prve minute so dekleta pokazala, da si želijo napredovanje v četrtfinale Pokala. Z čvrsto obrambo in razpoloženo vratarko so dekleta hitro si priigrale razliko, ki so jo držale vse do konca prvega polčasa. Drugi polčas se je nadaljeval enako kot prvi, naša članska ekipa je razliko držala do konca. Tekma se je končala z rezultatom 33 : 25.  Dekleta so se tako veselile prve zmage v novi sezoni in napredovanja v Pokalu Slovenije

Ž.U.R.D. KOPER: Grmšek (10 obramb), Šujak 1, Kokot, Rešek 3, Martič 1, Kolobarić 5, Čermelj, Horvat 1, Doneva 3, Gržentić 8 (1), Soršak 3, Cupin 1 (1), Prašelj 3 (2), Berzelak 2, Škerjanc 2