Preglej vse novice

V 11. krogu 1. B rokometne lige so naše rokometašice gostovale v Ljubljani pri ekipi RK Krim Mercator – B ekipa in tekmo dobile z rezultatom 25:28.

Vedeli smo, da bo tekma proti B ekipi RK Krim Mercatorja vse prej kot lahka, dekleta so v prvi polčas vstopila borbeno, tako v napadu kot obrambi so garale in si v 11. minuti tekme pridobile prednost treh zadetkov. Vse do konca prvega polčasa so vodstvo držale in niso dovolile, da bi se domačinke približale. Polčas se je končal z rezultatom 13:16.

Drugi polčas se je začel borbeno kot se je pričel prvi, članice niso dovolile nobenega preobrata, in tekmo mirno pripeljale do konca. V vratih je bila odlična naša Ema Grmšek, ki je na koncu tekme zbrala 18 obramb.

Ž.U.R.D. KOPER: Simović, Grmšek (16 obramb), Mattica 3, Rešek 3, Martič 3, Božeglav, Čermelj, Horvat, Vukelić, Kresal 2, Doneva 4 (2), Cupin, Prašelj 3 (2), Berzelak 2, Škerjanc 8 (6), Radič