Preglej vse novice

V 10. krogu 1. B rokometne lige so naše rokometašice gostovale v Ljubljani in tekmo dobile z rezultatom 24:27.

Naše članice so vedele, da tekma v Ljubljani bo vse prej kot lahka. Domačinke so tekmo začele borbeno in v 7. minute vodile 3:0. Nato so naše članice v delnem izidu 4:0 naredile preobrat, rezultat na semaforju je bil 3:4. Skozi celoten prvi polčas naša ekipa ni dovolila preobrata domačim igralka, rezultat polčasa je bil 8:12.

Vodstvo naših deklet, se je nadaljevalo tudi v drugem polčasu v 40. minuti tekme so naše članice, vodile že za šest golov. V zadnjih desetih minutah tekme so naše članice imele lepo prednost, ampak so jo z napakami v obrambi in napadu skoraj izgubile. V 56. minuti tekme so domačinke prišle le na dva gola zaostanka. Vendar so izkušnje naše ekipe botrovale k temu, da so članice tekmo mirno pripeljale do konca in slavile z rezultatom 24:27.

Ž.U.R.D. KOPER: Simović (4 obrambe), Grmšek (6 obramb), Mattica 2 (1), Rešek 5 (2), Martič 1, Božeglav, Čermelj, Vukelić, Kresal 2, Doneva 4, Gržentić 1, Prašelj 7, Berzelak 2, Škerjanc 3 (1), Radič