Preglej vse novice

V 12. krogu 1.B rokometne lige so naše rokometašice na domačem igrišču premagale ŠDRŠ Vrhniko z rezultatom 33:25.

Naše članice so v tekmo stopile borbeno in zbrano tako v napadu kot v obrambi, v šesti minuti tekme so vodile za tri gole (6:3). Odločna in zbrana igra se je nadaljevala vse konca polčasa, ko so naše članice odšle na počitek s petimi goli prednosti (18:13).

Drugi polčas ni prinesel nobenega presenečenja z odlično igro tako v napadu kot v obrambi, so naše članice rutinirano pripeljale tekmo do konca in se razveselile ponovne zmage z rezultatom 33:25. V naslednjem krogu naše članice gostujejo v Kranju.

Ž.U.R.D. KOPER: Simović (3 obrambe), Grmšek (10 obramb), Mattica, Rešek 4 (1), Martič 1, Božeglav 1, Ožegovič 2, Čermelj, Horvat 1, Vatovec 1 (1), Kresal 2, Doneva 11 (1), Cupin 3 (1), Prašelj 3, Berzelak 4, Radič

FOTOGALERIJA