Preglej vse novice

Včeraj so naše članice odigrale zadnje gostivanje v tej sezoni. Od ekipe RK Olimpija so bile boljše z rezultatom 27:32.

Prvi polčas nam je prinesel izenačeno igro vse do 20. minute, ko so naše članice stopile na plin in so naredile lepo prednost za drugi polčas.

Drugi polčas ni prinesel presenečenj punce so odigrale rutinirano, borbeno v obrambi in zbrano v napadu in si priborile novi dve točki. Tekma se je končala z rezultatom 27:32. Najboljša strelka je bila Anja Kolobarič s sedmimi zadetki

Ž.U.R.D. KOPER: Grmšek (9 obramb), Plahuta (3 obrambe), Rešek 3, Martič 4 (3), Božeglav, Kolobarić 7 (3), Ožegovič 4 (1), Horvat, Kresal 4, Doneva 4, Gržentić 1, Cupin, Prašelj 2, Berzelak 3,

Naslednjo soboto nas čaka zadnja tekma sezone, članice se bodo pomerile z ekipo RK Ljubljana. Prav ta tekma bo dala odgovor katera od ekip bo naslednje leto nastopila v 1. A rokometni ligi.