Preglej vse novice

Včeraj so članice odigrale 5. Krog 1.B državne rokometne lige in premagale ŠDRŠ Vrhnika z rezultatom 23:25.

Že v uvodnih minutah so dekleta z Vrhnike pokazale, da tekma ne bo lahka. Naše punce so tekmo začele zbrano ter borbeno v napadu in obrambi. Vendar se je igra gol za gol nadaljevala skozi celotni prvi polčas. Rezultat polčasa je bil 11:11.

V drugem polčasu so dekleta zbrano in motivirano odigrale vseh 30 minut, napak iz prvega polčasa niso ponavljale, tako so tudi tekmo rutinirano privedle do konca, ter zabeležile zmago z rezultatom 23:25.

Ž.U.R.D. KOPER: Grmšek (7 obramb), Benčič, Kokot, Rešek 2, Martič, Božeglav, Kolobarić 5 (2), Horvat, Kresal, Doneva 1, Gržentić 4, Soršak 2, Cupin, Prašelj 2, Berzelak 5, Škerjanc 4 (2)