Preglej vse novice

Naše članice so drugič v tej sezoni igrale proti ekipi RK Olimpija, po pokalni tekmi so slavile tudi na ligaški z rezultatom 38:30

Po odličnem začetku, v katerem smo z zelo čvrsto obrambo ter razpoloženo vratarko prišli do rezultata 3:1 (5. min), smo v nadaljevanju držale visoko prednost pred nasprotno ekipo. Skozi celoten polčas je trener z menjavami držal hiter tempo igre, na odmor smo odšli s sedmimi zadetki prednosti (20:13).

V drugi polčas smo se odpravili v podobnem ritmu kot v prvem delu tekme. Ljubljančanke se kljub zaostanku 7 golov se niso predale. Svoje minute so izkoristile tudi vse mladinke ki so pokazale da se v prihodnje lahko računa na njih. Na koncu je prevladala močna obramba in zbranost v napadu naše ekipe, ki so slavile z rezultatom 38:30.

Ž.U.R.D. KOPER: Simović (6 obramb), Grmšek (7 obramb), Kokot 1, Rešek 1 (1), Martič 3, Božeglav 3, Kolobarić 2, Čermelj 1, Horvat 4, Doneva 4, Gržentić 4, Soršak 2, Cupin, Prašelj 3, Berzelak 3, Škerjanc 7 (3)

FOTOGALERIJA