Preglej vse novice

Naše članice so v soboto 24.02.2024, odigrale tekmo proti ekipi RK Sava Kranj. Tekmo so dobile z rezultatom 20:37.

V tekmo so tako kot v vsako do sedaj stopile borbeno in zbrano, do 15. minute so vodile že za štiri gole. Vse do polčasa so razliko le povečale, na polčas so odšle z razliko enajstih golov.

Drugi polčas ni prinesel sprememb, z dobro igro v napadu in v obrambi so vodstvo držale v svojih rokah. Tekma se je zaključila z rezultatom 20:37. Najboljša strelka pri naši ekipi je bila Veronika Doneva z desetimi goli. Ema Grmšek pa je zbrala 15 obramb.

Ž.U.R.D. KOPER: Simović (4 obrambe), Grmšek (15 obramb), Plahuta, Rešek 6, Božeglav 1 (1), Kolobarić 2 (2), Ožegovič 3, Čermelj 3, Horvat, Vukelić, Kresal 2, Doneva 10 (3), Prašelj 6, Berzelak 3, Radič 1