Preglej vse novice

Naša dekleta so včeraj odigrale 3. krog končnice 1.B državne rokometne lige in mogle priznat z rezultatom 28:27.

Naša dekleta so v prvi polčas vstople borbeno, tekma je bila izenačena vse do 15. minute, ko so naša dekleta stopile na plin in si naredile lepo gol razliko treh golov. Vse do konca prvega polčasa so samo stopnjevale ritem in na polčas odšle z 8 goli prednosti (10:18).

V drugi polčas so vstople odločno, da dve točki odideta v Koper, vse do 53. minute so držale prednost nato so nastople črne minute. Naša dekleta so dovolila da se tekma obrne v drugo smer in v 57. minuti smo imeli izenačen rezultat. V končnici tekme so domačinke pokazale več zbranosti in nas premagale z enim golom razlike.

V nedeljo ob 17.00 naše članice čaka nova tekma tokrat se bodo pomerile z RK Krim Mercator.