Preglej vse novice

Danes so naše članice odigrale zadnje kolo rednega dela in premagale ekipi RK Zvezda Logatec z rezultatom 31:18.

V tekmo so vstopile borbeno in skoncentrirano, z rednimi rotiranji je trener Zirdum skozi celotni prvi polčas držal visok tekmo igre. Rezultat polčasa je bil 15:08.

V drugi polčas so naše članice stopile tako kot v prvega z veliko borbenostjo in strpnostjo tako v napadu kot v obrambi. Skozi celotno tekmo so držale visoko razliko pred gostjami. Tekma se je končala z rezultatom 31:18.  Najboljši strelki sta bili  Neja Škerjanc in Anja Kolobarič  s petimi zadetki.

S to zmago so si naše članice priborile 1. mesto po končanem rednem ter napredujejo v končnico s šestimi točkami. Prvi krog končnice se bo odigral v vikendu 23/24.03.

Ž.U.R.D. KOPER: Grmšek (9 obramb), Plahuta (8 obramb), Rešek 3, Martič 2, Božeglav 1, Kolobarić 5 (5), Ožegovič 2, Horvat 1, Vatovec 3, Kresal 3, Doneva 4, Cupin 1, Prašelj, Berzelak, Škerjanc 5, Radič 1 (1),

FOTOGALERIJA